Zaloguj się
Blog motoryzacyjny

Porcja nowości od samochodowego

Samochód do 1000 zł

Autor: Michal Macuk

Auto w abonamencie to forma finansowania odpowiednia dla osób, które chcą mieć nowy samochód z pewnego źródła i możliwość wymiany go na inny model po ustalonym okresie użytkowania. W samochodowy.pl zauważamy, że dla wielu kierowców maksymalną kwotą, jaką chcą miesięcznie przeznaczyć na użytkowanie auta jest 1000 zł. W tym artykule przyjrzymy się samochodom dostępnym w budżecie do 1000 zł miesięcznie.

Tanie samochody osobowe do 1000 zł

Samochody osobowe z miesięczną ratą do 1000 zł można znaleźć w ofercie samochodowy.pl – wystarczy odpowiednio skonfigurować parametry finansowania. 

Sprawdź, jakie auta osobowe z ratą miesięczną do 1000 zł możesz wybrać z oferty samochodowy.pl:

Hyundai Bayon - 729 zł miesięcznie*

Kompaktowy i łatwy w prowadzeniu, ten elegancki crossover SUV wyróżnia się w wielu stylach - zaawansowane technologicznie detale i czysty wygląd wyróżniają go z tłumu. Wyposażony jest w wiele inteligentnych technologii, takich jak najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i łączności oraz wydajne układy napędowe.

Ford Puma - 799 zł miesięcznie*

Ford Puma to wyjątkowy SUV o dynamicznej, ponadczasowej i niepowtarzalnej stylistyce nadwozia. Technologia łączności najnowszej generacji. Doskonałe osiągi i perfekcyjna wydajność napędu typu mild hybrid. Ford Puma może oferować przestronne wnętrze z wygodnym miejscem dla kierowcy i pasażerów.

Ford Focus - 950 zł miesięcznie*

Nowy Ford Focus zachwyca wyrafinowanym połączeniem sportowego stylu i elegancji. Zupełnie nowa maska, przednia krata wlotu powietrza czy tylne lampy wykonane w technologii Full LED powodują, że jeszcze trudniej jest oderwać od niego wzrok. Dopasowane do indywidualnych wymagań różne wersje wyposażenia nadają niepowtarzalnego charakteru i podkreślają styl samochodu.

Dlaczego warto?

Elastyczność - auta na abonament
To świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się komfortem jazdy bez konieczności inwestowania dużej sumy na początku.

Dostępność - wynajem długoterminowy
Nawet przy budżecie do 1000 zł miesięcznie można znaleźć atrakcyjne propozycje, obejmujące zarówno małe, miejskie auta, jak i większe pojazdy dla rodzin czy osób często podróżujących.

Brak zmartwień i oszczędność czasu - niska miesięczna rata
W ramach miesięcznej opłaty wszystkie potrzebne czynności są zazwyczaj wliczone. To oznacza, że kierowca może cieszyć się bezpieczną i sprawną jazdą, nie martwiąc się o niespodziewane koszty związane z utrzymaniem pojazdu.

Od czego zależy wysokość miesięcznej raty - samochód do 1000 zł?

Chcąc wziąć samochód w abonamencie do 1000 zł miesięcznie, warto wiedzieć, co oprócz wartości pojazdu ma wpływ na wysokość raty. Zależy ona między innymi od okresu umowy, deklarowanego rocznego przebiegu, wysokości wpłaty własnej oraz dodatkowych usług w cenie raty. 

Samochód do 1000 zł to atrakcyjna opcja dla osób, które cenią sobie elastyczność i komfort, nie chcąc przy tym przekraczać budżetu. Dla wielu kierowców taka nowoczesna forma użytkowania samochodu może okazać się równie efektywna, co oszczędna.

Poszukujesz samochodu z ratą do 1000 zł? Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualne oferty!


Szybki kontakt: 
tel: 577 701 301
mail: kontakt@samochodowy.pl

* Kalkulacja aktualna na dzień: 13.12.2023

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Fleet Agency sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej w Polityce prywatności.

Potrzebujesz oferty
indywidualnej?

Pomagamy w realizacji jakichkolwiek samochodów!
Na pewno coś znajdziemy i dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!