Zaloguj się
Blog motoryzacyjny

Porcja nowości od samochodowego

"Walka o... Volkswagen T-Roc"

Autor: Brak danych

Jak to by powiedzieli Youtuberzy i Vlogerzy: tak wygląda moje nowe biuro. 😎

Być może ktoś powie, że to przecież tylko zwykly T-Roc. Zgadzam się, że Rki z niego nie zrobimy (choć redukcje za pomocą łopatek zawsze dają namiastkę ciekawszego auta i przynajmniej można sobie wyobrażać sobie coś więcej), ale dla mnie jest to bardzo istotny moment funkcjonowania firmowego, jak i osobistego. Dlaczego❓Rozmowy z Volkswagen Polska trwały około dwóch lat aż w końcu nadszedł długo wyczekiwany plan, podczas którego ustalaliśmy termin testu. Długo zaznaczałem, że można się ze mną dogadać i nie należę do osób, które wyżej s**ją niż d**py mają, więc przyjąłem tę informację bardzo pozytywnie. Oczywiście w głębi trzymam kciuki, że to początek wspólnych przygód, a VW zobaczy, że warto dzielić się z nami/ze mną swoimi samochodami, które możemy przedstawiać z wielu stron. Zarówno omawiając ich wygląd, funkcjonalność, jazdę, jak i możliwość finansowania czy ubezpieczenia.

Byłoby miło, aby w końcu więcej, najlepiej wszystkie marki zauważyły plusy płynące z tego typu działań i współpracy, ponieważ nie tylko ja widzę w tym same pozytywy i marketing, który nie pochłania niewiadomo jak mocnych budżetów importerskich i dilerskich. Druga strona otrzymuje w zamian to co widać na codzień, więc tego wyjaśniać nie muszę.

Volkwagen T-Roc 1.5 150 KM Style DSG, bo o nim mowa, zawitał u mnie w garażu i zostanie ze mną przez tydzień. Na ten czas będzie do przejechania trochę kilometrów, więc całkiem spoko temat, choć na razie po 80 km jednego przejazdu bolą mnie plecy i próbuję robić różne czary z fotelem, ale na razie mi to nie idzie. 🤷‍♂️ ale to też nie ma co się zbyt mocno wczuwać, bo mogę zliczyć na palcach jednej ręki auta, w których jest wszystko idealnie.

Mamy tutaj zainteresowanych takim modelem❓Co chcielibyście wiedzieć❓Na co zwrócić uwagę❓

PS. Kto chce Audi A7 z kilkunastoprocentowym rabatem❓Albo BMW 745e z przebiegiem ~5k km i rabatem kilkudziesięcioprocentowym❓Albo żółte Audi S3 Sportback❓Albo Audi RS3 Limousine niebieskie❓Albo A45S❓Albo …… co tylko chcecie❓😎

#volkswagenpolska #klasunia #iletokosztuje #volkswagen #volkswagentrocstyle #troc #ogien #dziekibardzo

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Fleet Agency sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej w Polityce prywatności.

Potrzebujesz oferty
indywidualnej?

Pomagamy w realizacji jakichkolwiek samochodów!
Na pewno coś znajdziemy i dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!