Zaloguj się
Blog motoryzacyjny

Porcja nowości od samochodowego

Wynajem długoterminowy samochodu

Autor: Michal Macuk

Wynajem długoterminowy samochodu staje się coraz popularniejszą formą użytkowania pojazdów, szczególnie dla osób, które chcą uniknąć zobowiązań związanych z tradycyjnym zakupem auta. Jak wygląda procesu zakupu auta w wynajmie długoterminowym oraz jakie są jego zalety? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w poniższym artykule.

Proces zakupu auta w wynajmie długoterminowym

 1. Kalkulacja i oferta
 2. Wniosek o finansowanie
 3. Analiza wniosku i decyzja
 4. Podpisanie umowy
 5. Odbiór samochodu

Po sfinalizowaniu formalności i dostarczeniu wszystkich wymaganych dokumentów, odbierasz swój nowy samochód - możesz mieć wybrany samochód nawet w 7 dni!

Zalety wynajmu długoterminowego

 1. Brak wysokich kosztów początkowych:
  • wynajem długoterminowy nie wymaga dużej wpłaty początkowej.
 2. Przewidywalne koszty:
  • serwisowanie, przeglądy techniczne, ubezpieczenie i inne usługi są często wliczone w ratę, co zmniejsza ryzyko nieprzewidzianych wydatków.
 3. Nowe samochody:
  • masz możliwość regularnej wymiany samochodu na nowy model co kilka lat, co oznacza, że zawsze jeździsz nowoczesnym autem - samochody są objęte gwarancją.
 4. Brak problemów związanych ze sprzedażą:
  • po zakończeniu umowy zwracasz samochód, nie martwiąc się o jego sprzedaż czy utratę wartości.

Samochód w wynajmie długoterminowym

Wynajem długoterminowy samochodu to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność, niskie koszty początkowe oraz stałe i przewidywalne wydatki. Pozwala na korzystanie z nowych, niezawodnych pojazdów bez konieczności martwienia się o utratę wartości czy skomplikowaną obsługę serwisową. To idealna opcja dla tych, którzy chcą cieszyć się komfortem jazdy nowym samochodem bez długoterminowych zobowiązań finansowych.

Kliknij i dowiedz się więcej!

Szybki kontakt: 
tel: 577 701 301

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania.

Administratorem danych osobowych jest Fleet Agency sp. z o.o. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej w Polityce prywatności.

Potrzebujesz oferty
indywidualnej?

Pomagamy w realizacji jakichkolwiek samochodów!
Na pewno coś znajdziemy i dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami!