Zaloguj się


Iveco

Kilka informacji o marce

Iveco

Wynajem i leasing samochodów Iveco

Iveco to globalny producent pojazdów komercyjnych, znany ze swojej innowacyjności, zaawansowanych technologii i zrównoważonego podejścia do transportu. Firma ma długą historię w branży motoryzacyjnej, sięgającą roku 1975, kiedy to została założona jako konsorcjum europejskich producentów samochodów ciężarowych, autobusów i silników. Marka Iveco jest synonimem solidności, trwałości i wydajności w segmencie pojazdów użytkowych. Firma oferuje szeroki zakres pojazdów - w tym ciężarówki, furgonetki, autobusy oraz pojazdy specjalistyczne, dostosowane do różnych zastosowań i potrzeb Klientów. Poznaj pełnię możliwości samochodowy.pl i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Nowe samochody Iveco

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Iveco, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w samochodowy.pl.

Innowacyjność jest jednym z głównych filarów marki Iveco. Firma stale dąży do wprowadzania nowych rozwiązań technologicznych, które poprawiają efektywność ekonomiczną, bezpieczeństwo i ochronę środowiska. Ivecosystem to innowacyjny ekosystem firmy, koncentrujący się na rozwijaniu pojazdów elektrycznych, hybrydowych oraz opartych na alternatywnych źródłach paliwa, w celu ograniczenia emisji szkodliwych substancji czy zmniejszenia wpływu na zmiany klimatu. Jeśli jesteś zainteresowany samochodem marki Iveco na atrakcyjnych warunkach - samochodowy.pl to najlepszy wybór. Szeroki wybór modeli zarówno w formule krótkoterminowej, długoterminowej oraz w leasingu przerośnie Twoje oczekiwania! Wynajem krótkoterminowy Iveco to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu dostawczego na okres do 24 miesięcy. Z kolei wynajem długoterminowy Iveco to doskonały sposób dla firm na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem samochodowy.pl są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz dostępne są dla firm oraz osób prywatnych.

Iveco - aktualne oferty

 • dostępność: Od ręki

  Iveco Daily

  Wynajem długoterminowy

  2.47% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Diesel

  Manualna

  Furgon

  3 854,45 3 469,00

  netto / miesiąc