Zaloguj się


Citroen

Kilka informacji o marce

Citroen

Wynajem i leasing samochodów Citroen

Citroen to jedna z najbardziej lubianych przez Polaków marek samochodów, która wzbudza jednoznaczne skojarzenia z wysokim komfortem jazdy. Francuski koncern od samego początku swojej działalności przykładał ogromną wagę do tego właśnie aspektu i dokładał wszelkich starań, aby wprowadzane rozwiązania służyły wygodzie zarówno kierowców, jak i pasażerów. W ciągu pierwszych dziesięciu lat Citroen stał się jedną z największych firm samochodowych na świecie. Fabryki Citroena produkują samochody o każdym rodzaju nadwozia - wśród produkowanych pojazdów należy wymienić crossovery, hatchbacki, furgony, kombi oraz sedany. Citroen słynie z tworzenia samochodów o unikalnym stylu, które wyróżniają się na drodze. Ich modele są często rozpoznawalne dzięki dynamicznym i zaokrąglonym kształtom oraz ekskluzywnym elementom wykończenia. Marka Citroen zawsze dążyła do wprowadzania nowatorskich rozwiązań, które mają na celu poprawę komfortu podróżowania i zwiększenie wydajności samochodów.

Nowe samochody Citroen

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Citroen, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w samochodowy.pl.

Francuski koncern samochodowy Citroen swoją nazwę zawdzięcza swojemu założycielowi, którym był inżynier Andre Gustave Citroen. Firma, która obecnie jest częścią międzynarodowego koncernu Stellantis, powstała w 1919 roku. Jej siedziba mieści się w Paryżu, jednak historia Citroena łączy się częściowo z Polską. Andre Gustave Citroen wielokrotnie odwiedził nasz kraj. Był między innymi w Łodzi, gdzie poznał technologię kół zębatych o daszkowym uzębieniu. Podobne rozwiązanie wprowadził w swojej fabryce – z tą różnicą, że jego koła zostały skonstruowane ze stali, dzięki czemu stały się trwalsze i bardziej wytrzymałe. Po dziś dzień przedsiębiorstwo stosuje nowoczesne materiały konstrukcyjne oraz technologie, które ograniczają odczuwanie drgań wynikających z pracy silnika. Rewolucyjne systemy zawieszenia to kolejny przykład udogodnień, jakie w swoich autach wprowadził Citroen. Jeśli jesteś zainteresowany samochodem marki Citroen na atrakcyjnych warunkach - samochodowy.pl to najlepszy wybór. Szeroki wybór modeli zarówno w formule krótkoterminowej, długoterminowej oraz w leasingu przerośnie Twoje oczekiwania! Wynajem krótkoterminowy Citroen to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na kilka czy kilkanaście dni wybierając się w służbową podróż czy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei wynajem długoterminowy Citroen to doskonały sposób dla firm na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem samochodowy.pl są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz dostępne są dla firm oraz osób prywatnych.

Citroen - aktualne oferty

 • dostępność: Od ręki

  Citroen C3 Max

  Wynajem krótkoterminowy

  0.67% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Manualna

  Crossover

  1 704,71 1 449,00

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki

  Citroen C3 Max

  Wynajem długoterminowy

  1% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Manualna

  Crossover

  1 528,24 1 299,00

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki

  Citroen C3 Max

  Wynajem krótkoterminowy

  0.67% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Automatyczna

  Crossover

  1 763,53 1 499,00

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki
  Super oferta

  Citroen C3 MAX Automat

  Wynajem długoterminowy

  0% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Automatyczna

  Hatchback

  1 128,24 959,00

  netto / miesiąc