Zaloguj się


KIA

Kilka informacji o marce

KIA

Wynajem i leasing samochodów Kia 

Kia Corporation to dynamiczna i innowacyjna marka samochodowa, która wywodzi się z Korei Południowej. Od momentu założenia w 1944 roku, firma Kia stała się jednym z czołowych producentów samochodów na świecie, słynąc z doskonałego połączenia jakości, designu i zaawansowanych technologii. Marka Kia zdobyła sobie uznanie dzięki podejściu do produkcji, które stawia na przystępność cenową bez kompromisów w jakości. Jej samochody charakteryzują się atrakcyjnym designem, zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa oraz innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. KIA nieustannie dąży do doskonalenia swoich produktów, wprowadzając na rynek coraz to bardziej zaawansowane modele. Poznaj pełnię możliwości samochodowy.pl i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Nowe samochody Kia

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Kia, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w samochodowy.pl.

KIA zdobyła wiele nagród i wyróżnień za swoje osiągnięcia w dziedzinie motoryzacji, zarówno pod względem designu, jak i jakości. Marka ta stale ewoluuje, dostarczając klientom innowacyjnych i przystępnych cenowo rozwiązań, które spełniają oczekiwania zarówno nowoczesnych kierowców, jak i rodzin. Markę KIA wyróżnia nie tylko innowacyjność i jakość, ale także jej zaangażowanie w zrównoważony rozwój i ekologię. KIA stawia na doskonalenie pojazdów z napędem elektrycznym i hybrydowym, aby przyczynić się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz zminimalizować negatywny wpływ na środowisko. Jeśli jesteś zainteresowany samochodem marki KIA na atrakcyjnych warunkach - samochodowy.pl to najlepszy wybór. Szeroki wybór modeli zarówno w formule krótkoterminowej, długoterminowej oraz w leasingu przerośnie Twoje oczekiwania! Wynajem krótkoterminowy KIA to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na kilka czy kilkanaście dni wybierając się w służbową podróż czy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei wynajem długoterminowy KIA to doskonały sposób dla firm na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem samochodowy.pl są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz dostępne są dla firm oraz osób prywatnych.

KIA - aktualne oferty

Brak wyników

Nie znalenionio
żadnych ofert.