Zaloguj się


Cupra

Kilka informacji o marce

Cupra

Wynajem i leasing samochodów Cupra

Cupra to marka samochodów sportowych, która jest obecna na rynku od 2018 roku. Wcześniej nazwa ta była stosowana do oznaczania najszybszych odmian modeli samochodów Seat. Samochody Cupra charakteryzują się nowoczesnym designem o dość agresywnych rysach, podkreślających ich nastawienie na dynamikę poruszania się. Pomimo swojego sportowego stylu modele marki Cupra zachowują wiele praktycznych aspektów jak między innymi 4-drzwiowe nadwozia. W rezultacie wybierając samochód marki Cupra, można liczyć na dynamiczną jazdę połączoną z użytecznością dopasowaną do rodzinnych potrzeb.

Nowe samochody Cupra

Jeśli marzysz o tym, by zasiąść za kółkiem pełnej temperamentu Cupry - dobrze trafiłeś. Poznaj pełnię możliwości konfiguracji zarówno wymarzonego samochodu marki Cupra, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w samochodowy.pl.

Korzenie hiszpańskiej marki Cupra sięgają 1985 roku. Właśnie wtedy powstał specjalny dział o nazwie Seat Sport, który koncentrował się na rajdach oraz wyścigach samochodów turystycznych. W 2018 roku nastała rewolucja – zarówno jeśli chodzi o wygląd logo, jak również znaczenie marki Cupra. Została ona oddzielona od oferty Seata i zaczęła stanowić osobny byt. Logo Cupra składa się z ostrego symbolu w kształcie dwóch splecionych liter C z wydłużonymi dolnymi ogonami, a górnymi – złożonymi i ze spiczastymi kątami. W tych elementach graficznych można doszukać się odniesień do kształtu świateł do jazdy dziennej w modelach Seata i Cupry. Logo jest stosowane w różnych wariantach kolorystycznych – głównie miedzianym (miedź to po łacinie cuprum) lub ciemnoszarym. Wśród modeli Cupra znaleźć można kilka rodzajów nadwozia, co umożliwia dobranie modelu dopasowanego do odmiennych potrzeb i oczekiwań. To samochody, które zapewniają wygodę użytkowania zarówno w mieście, jak i na dalszych trasach. Jeśli jesteś zainteresowany samochodem marki Cupra na atrakcyjnych warunkach - samochodowy.pl to najlepszy wybór. Szeroki wybór modeli zarówno w formule krótkoterminowej, długoterminowej oraz w leasingu przerośnie Twoje oczekiwania! Wynajem krótkoterminowy Cupra to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na kilka czy kilkanaście dni wybierając się w służbową podróż czy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei wynajem długoterminowy Cupra to doskonały sposób dla firm na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem samochodowy.pl są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz dostępne są dla firm oraz osób prywatnych.

Cupra - aktualne oferty

 • dostępność: Od ręki

  Cupra Ateca VZ

  Wynajem długoterminowy

  0% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Automatyczna

  SUV

  2 921,12 2 629,00

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki

  Cupra Formentor 1.5 DSG

  Leasing operacyjny

  45% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Automatyczna

  Crossover

  833,86 708,77

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki

  Cupra Formentor 1.5 DSG

  Wynajem długoterminowy

  0% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Automatyczna

  Crossover

  1 843,34 1 659,00

  netto / miesiąc