Zaloguj się


Honda

Kilka informacji o marce

Honda

Wynajem i leasing samochodów Honda

Honda to japońska marka motoryzacyjna, znana z produkcji wysokiej jakości samochodów, motocykli oraz różnego rodzaju silników. Została założona w 1948 roku przez Soichiro Hondę i Takeo Fujisawę, a jej siedziba mieści się w Tokio, Japonia. Honda zdobyła uznanie na całym świecie dzięki innowacyjnym technologiom, niezawodności oraz zaawansowanemu designowi swoich pojazdów. Innowacyjność, niezawodność i zaangażowanie w tworzenie ekologicznych rozwiązań to kluczowe cechy marki Honda, która kontynuuje swoją misję dostarczania klientom wysokiej jakości pojazdów, przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego. Poznaj pełnię możliwości samochodowy.pl i już dziś wybierz samochód swoich marzeń!

Nowe samochody Honda

Poznaj pełnię możliwości konfiguracji Honda, jak i warunków finansowania poprzez leasing, wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy w samochodowy.pl.

W ciągu lat Honda zdobyła wiele prestiżowych nagród za swoje osiągnięcia w dziedzinie inżynierii, projektowania i produkcji. Marka aktywnie działa również w motorsporcie, biorąc udział w różnych seriach wyścigowych, takich jak Formuła 1, MotoGP i rajdy. Jeśli jesteś zainteresowany samochodem marki Honda na atrakcyjnych warunkach - samochodowy.pl to najlepszy wybór. Szeroki wybór modeli zarówno w formule krótkoterminowej, długoterminowej oraz w leasingu przerośnie Twoje oczekiwania! Wynajem krótkoterminowy Hondy to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które potrzebują samochodu na kilka czy kilkanaście dni wybierając się w służbową podróż czy wyjazd z rodziną lub przyjaciółmi. Z kolei wynajem długoterminowy Hondy to doskonały sposób dla firm na zasilenie firmowej floty bez konieczności nabywania pojazdów na własność. Wszystkie samochody udostępnione na wynajem samochodowy.pl są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa oraz dostępne są dla firm oraz osób prywatnych.

Honda - aktualne oferty

 • dostępność: Produkcja

  Honda Civic Type R

  Leasing operacyjny

  45% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Benzyna

  Manualna

  Sedan

  1 538,55 1 307,76

  netto / miesiąc

 • dostępność: Od ręki

  Honda ZR-V e:HEV

  Wynajem krótkoterminowy

  0.5% opłaty wstępnej

  Logo marki

  Hybryda

  Automatyczna

  SUV

  3 498,89 3 149,00

  netto / miesiąc